Linnamäe Lihatööstus

 


Linnamäe Lihatööstus on pikkade traditsioonidega, tuntud kui suurim ja vanim ulukilihatoodete valmistaja Eestis.

Linnamäe Lihatööstus alustas tegevust 1987. aastal. Märkimisväärne on see, et oleme üks esimesi erakapitalil loodud lihatööstusi Eestis. 
Meie põhitegevusaladeks on ulukite kokkuost, ulukilihast ning sea- ja veiselihast lihatoodete tootmine ja müük, ulukite töötlemine teenustööna ja lihatoodete valmistamine teenustööna. Meie koostööpartneriteks on suurem osa Eesti jahimeestest, kellelt ostetakse kokku 40% Eestis kütitud ulukitest; kõik jaemüügiketid ning paljud tuntud restoranid.
Linnamäe Lihatööstuse toodete märksõnadeks on kvaliteetsus, värskus ja eksklusiivsus. 

 

Toodete eelisteks on naturaalsus ja puhtus; need on valmistatud kohalikust toorainest: Eesti päritolu sea- ja veiselihast ning Eestimaa metsadest kütitud ulukitest.

Linnamäe Lihatööstuse peamiseks prioriteediks on kvaliteet, milles järeleandmisi ei tehta – 2021. aastal omistati ettevõttele sertifikaat toiduohutuse juhtimise süsteemile, mis vastab standardile ISO 22000:2018 . Oleme  võtnud eesmärgiks edendada ulukiliha tarbimist Eestis, kuna siin tarbitakse ulukiliha elaniku kohta oluliselt vähem kui keskmiselt Euroopas.
Meie tootmine asub Läänemaal, Lääne-Nigula vallas, Linnamäel asuvas täielikult renoveeritud tootmishoones, kus toodetakse aastas 1000 tonni lihatooteid.
Ettevõttes töötab 55 inimest.