Lihapood.ee on lihasõpradele mõeldud veebipood, mis pakub suures valikus delikatesslihatooteid, alates tuntud klassikutest kuni erinevate jaotustükkideni välja.

Lihapood.ee on lihasõpradele mõeldud  Eesti suurim e-lihapood, mis pakub suures valikus delikatesslihatooteid, alates tuntud klassikutest kuni erinevate jaotustükkideni välja.

Lihapood.ee annab võimaluse tellida üle 100 erineva lihatoote kulleriga otse koju! E-poe teeb ahvatlevaks just see, et osta saab nii mahedat rohumaaveise liha, sealiha, linnuliha, lambaliha kui ka ulukiliha. Valikus on 20 erinevat toodet värskest veiselihast, ulukiliha valik sõltub vastava metslooma jahihooajast. Loomulikult on e-poes müügil ka kõik Linnamäe Lihatööstuse- kui Liivimaa lihaveiste maitsvad grill-lihad, kanalihatooted, suitsuvorstid, singid, pasteedid jne.

Lihapood.ee prioriteediks on pakkuda suurt lihavalikut ühest kohast, mida tavakauplused pakkuda ei suuda.
Nii saab iga perenaine ja lihagurmaan valmistada oma kodus sellist liharooga, mida oleme harjunud tellima vaid restoranis.

Kliendi tellimuste kojuvedu toimub ainult jahekaubikuga. Kliendid valivad tellimust tehes ise, millisel ajal nad kauba üleandmist kullerilt soovivad. Lihapood.ee alustab klientide teenindamist maakondade kaupa, laienedes järk-järgult üle Eesti. Alguses pakume kohaletoimetamist Harjumaale ja Läänemaale ning järeletulemisega Tartusse ja Pärnusse. Alati on võimalik ise kaubale järele tulla ka Linnamäe Lihatööstusesse.

Lisaks liha tellimisele pakume lehel ka põnevaid retsepte, nõuandeid ja videosid erinevate lihade käsitlemiseks ning vähemvilunud lihasõpradele harivaid teadmisi veise lihaste tundmaõppimiseks. Oleme tänulikud, kui loete meie Blogi ja saadate meile oma retsepte, pilte ja kommentaare, mida saaksime ka teiste külastajatega jagada.

Vaata ka meie YouTube kanalit Linnamäe Lihatööstuses, kus on suur valik tippkokkadega koostöös valminud hõrke veise- ja ulukiliha retsepte!

Maitsvaid valikuid lihapood.ee-s!